TuEłk – portal lokalny

Portal lokalny o Twojej okolicy

Prawdziwa gratka dla fanów mocnych brzmień! Już 15 października w Ełckim Centrum Kultury zagra Nocny Kochanek – gwiazda polskiego heavy metalu. Zespół jest właśnie w trasie promującej „Stosunki Międzynarodowe”, album, na którym ekipa przedstawia utwory największych tuzów gatunku we własnych aranżacjach.
„Stosunki Międzynarodowe” to czwarta płyta formacji. Na tym albumie Nocny Kochanek skupił się na coverach legendarnych utworów gwiazd takich jak: AC/DC, Judas Priest, Kiss, czy Led Zeppelin.

Szczególne wydawnictwo

Na pierwszym coverowym wydawnictwie Nocnego Kochanka znalazło się 9 perfekcyjnie przerobionych numerów znanych zespołów. Jak wskazują krytycy, na uwagę zasługuje głównie warstwa liryczna – oryginalne teksty zostały przełożone na język polski i okraszone szczyptą charakterystycznej dla Nocnego Kochanka ironii.

Czego można się spodziewać? Ci, którzy słyszeli płytę, podkreślają, że efekt jest kapitalny. Szersza publiczność będzie mogła przekonać się o tym osobiście, udając się o godz. 18:00 na koncert do Ełckiego Centrum Kultury. Nocny Kochanek odwiedza miasto w ramach „Stosunkowo Udanej Trasy”.